O nas

Dropplant - lider na rynku systemów nawadniania i zamgławiania

Dropplant to rodzinna firma od 1991 roku oferująca profesjonalne nawadnianie i zamgławianie z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu. Zajmujemy się produkcją, importowaniem i świadczeniem usług instalacyjnych systemów, dzięki którym możliwe jest wydajne nawadnianie kropelkowe, zamgławianie, zraszanie, a także nawożenie roślin. Z nami nawadnianie ogrodów, parków, szkółek, szklarni, nawadnianie pól czy obiektów sportowych jest jeszcze bardziej efektywne!

Dostarczamy nowoczesne systemy nawadniające, które kompleksowo wspomagają prace różnego rodzaju.

Stale gwarantujemy najwyższy poziom usług, by nawodnienia spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów. Współpracujemy z wieloma uznanymi w branży markami, co w połączeniu z naszym doświadczeniem jest najlepszym wsparciem dla Państwa, gdy konieczne jest uzyskanie optymalnych rozwiązań.

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży innowacyjne taśmy kroplujące T-Tape marki Rivulis.

Z nami automatyczne nawadnianie zawsze działa bez zarzutu!

 
Od wielu lat współpracujemy z firmą SWINGTEC - na polskim rynku jako wyłączny dystrybutor wszystkich produktów tej marki.
 
SWINGTEC to niemiecki producent i lider na rynku światowym w produkcji wysokiej jakości urządzeń do zamgławiania.
 
W naszej ofercie można znaleźć zarówno zamgławicze ciepłej mgły, tzw. zamgławiacze termiczne - Swingfog - poręczne, spalinowe urządzenia ze zbiornikiem roztworu o różnych wielkościach oraz urządzenia zamgławiające do mgły zimnej - Fontan ULV - spalinowe i elektryczne, plecakowe, nasamochodowe, na stojakach i inne.
 
Zastosowanie urządzeń Swingtec: szeroko pojęta dezynfekcja, zwalczanie szkodników (komarów, insektów), ochrona roślin w szklarniach na plantacjach, zabezpieczenie magazynów (silosów, hal produkcyjnych spożywczych i przemysłowych).
 
Zachęcamy do zapoznania się ofertą produktów i zapraszamy do kontaktu.
 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
 - zdjecie nr: 4
Gdzie i kiedy stosować zamgławianie?
Zamgławianie roślin to jeden z popularnych sposobów aplikacji środków ochrony roślin. Technika ta pozwala na użycie bardzo małej ilości środka, polegająca na jego rozpyleniu przy użyciu urządzeń zamgławiających
Ochrona roślin na plantacjach
100%
Ochrona roślin w szklarniach
100%
Ochrona plonów i zbiorów
100%
Kontrola i poprawa warunków życia publicznego
100%
Kontakt z nami
Kostomłoty Drugie, Kielecka 43,
26-085 Miedziana Góra,
Woj. Świętokrzyskie, Polska
Wykonanie strony WWW: Devilart